GÜN BİRLİK OLMA ZAMANI

18.07.2016 Duyurular


Değerli Hemşehrilerimiz; Milli birliğimize ve demokrasimize müdahale teşebbüsünün gerçekleştiği 15 Temmuz gecesinden itibaren Milli duruşumuzla 81 ilimizdeki vatandaşlarımız gibi millet olarak devletimizin yanında dimdik durduk. Fakat milli görevimiz henüz bitmedi. Bilindiği üzere paralel yapıya mensup birçok devlet yöneticisi, asker, polis, adliye mensubu, memur, tutuklandı ve süreç devam ediyor. Bu süreçte en önemli milli görevimiz ise; kimsenin kendisini “DEVLET YERİNE KOYUP” bireysel davranmamasıdır. Hemşehrilerimizin bu doğrultuda, ceza verme cihetiyle bireysel hareket etmemesini özellikle istirham ediyoruz.

Bu çapulcu ve satılmış ruhlu örgüt mensupları (Fetö) halen kamuoyunu (sosyal medya yoluyla) manipüle edip bizleri birbirimize düşürme peşindeler. Halkımızın bu oyuna gelmeyeceğini biliyor ve dikkatli davranılmasını önemle rica ediyoruz.

Bu hafta boyunca Cumhuriyet Meydanında Vatan nöbetine devam ediyoruz. Yol güvenliği ve asayiş için konvoy yapılmaması, korna çalınmaması ve şehitlerimizin manevi şahsiyetlerine halel getirilmemesi gerekiyor.

HANGİ SİYASİ GÖRÜŞ, ETNİK KÖKEN VE MEZHEPTEN OLURSAK OLALIM AY YILDIZLI BAYRAĞIMIZIN ALTINDA BİRİZ VE BERABERİZ. GÜN; VATAN İÇİN, BAYRAK İÇİN, EZAN İÇİN BİRLİK VE TEK VÜCUT OLMA ZAMANI. MEVZU BAHİS VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR. ÇÜNKÜ BAŞKA TÜRKİYE YOK

Tokat Belediye Başkanlığı