BAŞKAN EROĞLU ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYOR

07.06.2016 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, her hafta gerçekleştirdiği arazi gezilerine devam ediyor. Mahalle mahalle belediye çalışmalarını yerinde inceleyen Eroğlu, çalışmalar hakkında mahallelerde esnaf ve vatandaşa da bilgi veriyor.

Mahallelerdeki yürütülen çalışmaları ekibiyle birlikte yerinde inceleyen Başkan Eroğlu Topçam, Mahmutpaşa, Soğukpınar ve Perakende Mahallelerinde devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu basın mensuplarına yaptığı açıklamada: “Bugün bizde Tokat Belediyemizin yaptığı çalışmaları yerinde inceledik. Önce Topçam Mahallesi Yazıcıoğlu mevkiindeki yeni açtığımız yollar ve altyapı çalışmalarımız ile Altıyüzevler ve Karşıyaka Mahallelerimizde kaldırım ve bordür ile park çalışmalarımız hızla devam ediyor. Soğukpınar Mahallesi’nde iki adet yeni park yapıyoruz. Bugüne kadar bu mahallemizde hiç park yoktu. Bizler bu mahallemize iki adet yeni park yapımına başladık. Yeşilırmak Mahallemizin komple altyapı, yağmursuyu ve kanalizasyon hatlarını tamamladık. İki tane caddemiz kaldı, o iki caddemizdeki çalışmaları da tamamladığımızda mahallemizin tamamını bitirmiş olacağız. Parekende Mahallesinde ise yeni yollar açtık, altyapı çalışmalarını tamamladık ve yaklaşık 1 ay içerisinde asfaltını tamamlayarak bu yollarımızı da hizmete açacağız.

Biz Tokat Belediyesi olarak durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. İki yıl içerisinde yapmış olduğumuz temel belediyecilik çalışmalarımıza bu yıl üstüne koyarak daha da hızlı bir şekilde, mesai kavramı gözetmeksizin devam ediyoruz. Ramazan ayında ise sahura kadar çalışmalarımız devam edecek. İnşallah önümüzdeki günlerde daha güzel ve mutlu yaşanabilir, her türlü eserlerle insanların gurur duyabileceği bir Tokat şehrini de imar edeceğiz” dedi.