BAŞKAN EROĞLU, YANGIN MAHALİNDE

09.04.2014 Haberler

Dün gece geç saatlerde Semerkand Mahallesi'nde eski bir ahşap bina çıkan yangın nedeniyle kullanılamaz hale geldi. Sabah olay yerinde incelemelerde bulunan Başkan Eroğlu, itfaiye ekiplerinin anında müdahale ettiğini ve yan binalara sıçramadan yangını söndürdüklerini söyledi.

Semerkand Mahallesi Sarayönü Sokak'ta Taşhan'ın arka tarafında kalan ahşap binada çıkan yangında can kaybı olmazken, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu sabah erken saatte yangın mahaline giderek bilgi aldı.
Kısa bir süre içerisinde yangını başarıyla kontrol altına aldıkları ve büyümeden söndürdükleri için itfaiye ekiplerine teşekkür eden Başkan Eroğlu, "İnşallah burada zayiata uğrayan değerli hemşerilerimizin en kısa zamanda bu mağduriyetleri giderilmiş olur. Dün gece saat:02.00 civarında ihbar geldi. Akabinde arkadaşlarımız buraya geldiler, yangını kontrol altına aldılar. Ahşap binanın alt katının depo olarak kullanılmakta, üst katında ise yaşlı bir hemşherimizin yaşadığı bilgisini aldık.  Allah’tan kendisine bir şey olmamış. Yangının sebebi araştırılıyor, savcılığımızda burada incelemelerde bulunacaklar. Ayrıca güvenlik kameralarından da tespit edilmeye çalışılıyor. Buradaki hemşerilerimize geçmiş olsun temennisinde bulunuyorum. İnşallah böyle yangınlar bir daha olmaz" diye konuştu.

09.04.2014 - A.Yılmaz