YILLARIN SORUNLARINI BİR BİR ÇÖZÜYORUZ

25.11.2015 Haberler

Bulvar düzenleme ve asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu; “Şehrimizi modern bir hale getirmek için çalışmalarımıza gayretle devam ediyoruz." dedi.
Parekende Mahallesi Behzat Bulvarı Jandarma Bölge Komutanlığı arkasında kalan kısımda geçtiğimiz hafta başladığımız yol düzenleme, kaldırım ve bordür çalışmalarını tamamlayarak bugün itibariyle sıcak asfalt serme işlemlerine gece gündüz devam ediyoruz.

Havaların el verdiği ölçüde asfalt programını yoğun bir şekilde sürdüren belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü; Parekende Mahallesi Behzat Bulvarı’nda asfalt çalışmalarını tamamlıyor.

Bulvar düzenleme ve asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu; “Şehrimizi modern bir hale getirmek için çalışmalarımıza gayretle devam ediyoruz. Sosyal ve Kültürel alanlarda yaptığımız çalışmalarımızın yanında Temel Belediyecilik hizmetlerimizi sürdürmeye ve projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Şehir üzerinde bütünlüklü bir bakış getirmemiz, her mahalleyi, her meydanı, her sokağı kendi evimiz gibi hissetmemiz, şehir halkının bütününü kucaklamamız, onların dertleriyle, sıkıntılarıyla hemhal olmamız için büyük bir önem gösteriyoruz. Bu amaçla bu sabah esnafımızla birlikte başladığımız güne yine temel belediyecilik hizmetlerimizle devam ediyoruz.

Parekende Mahallesi ve özellikle Behzat Bulvarında yaptığımız bu çalışma tamamlandığında bu bölgedeki trafik rahatlayacak, ulaşım kolaylaşacak. Bu bölgemizde yeni yapılaşmalar devam ediyor, yoğunluk artıyor. Bizlerde Tokat Belediyesi olarak bu bölgedeki Temel Belediyecilik hizmetlerini karşılamaya devam ediyoruz. Daha önce bu bölgede yeni yapıların olduğu alanda yeni çocuk parklarımızı tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Ayrıca yeni yaptığımız Mahalle Konağımızda çok yakında hizmete girecek. Bölge halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.