SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

18.07.2014 Haberler

Tokat Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında imzalanan sözleşmeye göre belediyemizde çalışan memur personele Sosyal Denge Tazminatı ödenecek.
Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu’nun sendika yetkilileriyle yaptığı görüşmeler ve yoğun gayretleri sonucunda tarafların memnuniyetle karşıladığı bir sosyal denge sözleşmesi yapıldı.

Sözleşme imza töreni için Tokat’a gelen Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu yapmış olduğu konuşmada; "Birlik ve beraberliğin arttığı bu ayda Tokat Belediyesi'nde güzel hayırlı bir işe imza attık, güzel bir sözleşme imzaladık. Eyüp başkanımıza teşekkür ediyoruz.

Bugün itibariyle başkan başkanlığını yapmıştır. Sizleri düşünmüş, memurunu düşünmüştür, bugün sizler için bir bayram olmuştur. Sıra çalışanlarındır, dün nasıl çalıştıysanız daha iyi çalışmanız gerekmektedir. Sizlerde Tokat'ı, memleketinizi ve başkanınızı düşünerek çalışmalısınız" dedi.
Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu ise yaptığı konuşmada; "Sözleşmenin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Çalışanların motivasyonunu sağlamak için iki husus önem arz ediyor. Eminim jki üç aya yakın zamandır yaptığımız çalışmalarla sizlerin yanınızda olduğumuzu göstermeye çalıştık, bundan sonra da her zaman biz çalışanın alın teri dökenin, bu kutsal görevi layıkıyla yapan herkesin yanındayız.

Motive edecek ikinci husus ise; yapılan çalışmaların karşılığını vermek, geçtiğimiz dönem yapılan sözleşmeyi bir miktar daha artırarak yeni bir denge sözleşmesi imzaladık. Bizler canla başla büyük bir gayretle güzel şeyler yapacağımız kanaatindeyim. Toplu şekilde bir ve beraber aynı hedefe yürürsek engelleri aşar güzel şeyler yaparız. Bu sözleşmenin sizler ve aileleriniz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Bem-Bir-Sen Tokat Şube Başkanı Kadir İşbilir'de yapılan sözleşmeden dolayı Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu'na Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu'ya ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bandırmalı'ya teşekkür ederek, çiçek takdim etti. Program sonunda Levent Uslu Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu'na plaket takdim etti.