BAŞKAN EROĞLU’DAN GENÇLERE DAVET

11.10.2023 Haberler

Perakende Kapalı Spor Salonu’nda incelemelerde bulunan Başkan Eroğlu, Tokatlı gençleri spor yapmaya davet etti.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Belediyesi tarafından inşa edilen ve kısa süre önce kullanıma açılan Perakende Kapalı Spor Salonu’nda incelemelerde bulunarak Tokatlı gençleri spor yapmaya davet etti.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu gençlere yaptığı çağrıda “Değerli gençler, sporun ve sporcunun dostu olan Tokat Belediyemiz olarak hem gençlerimiz için hem gençlerimizin spor yapacağı yerleri çoğaltmak için yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şimdi de belediyemiz tarafından yapılan spor salonundayız. Perakende Kapalı Spor Salonu içerisindeyiz. Burası bizim Perakende Mahallemize ve yine Kemer Mahallemize, Mahmut Paşa Mahallemize ve yine civardaki diğer mahallelerimize hitap eden çok güzel bir spor salonumuz, şık bir spor salonumuz. Salonumuzu an itibariyle açmış bulunuyoruz. Buradan da siz değerli gençlerimizi spor salonumuza spor yapmaya davet ediyoruz” dedi.

Yeni açılan spor salonu hakkında bilgi veren Başkan Eroğlu “Burada başta salon sporları adını verdiğimiz basketbol, voleybol, jimnastik, taekwondo, karate ve diğer salon sporlarının hepsini yapabilirsiniz. Burada uzman öğretmenlerimiz, eğiticilerimizin marifetiyle eğitimler de verilmekte ve her branştan sporcumuza burası açık bulunmakta. Salonumuzun içerisinde soyunma kabinleri, duş gibi imkânlar da mevcut. Dışarısında da dinlenecek alanlar var. Bu güzel salonumuzu sizlere tanıtırken diğer yandan da sizleri özellikle genç kardeşlerimi beklediğimi ifade ediyorum ve hepinize bol sporlar diliyorum” diye konuştu.