VALİ RECEP YAZICIOĞLU CADDESİ'NİN ASFALTI TAMAMLANDI

02.10.2023 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, haftanın ilk mesai gününe yapımı geçen hafta tamamlanan Bahçelievler Mahallesi Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesindeki asfalt çalışmalarını inceleyerek başladı.

Yoğun trafiğin olduğu caddede yol genişletme, altyapı ve orta refüj peyzaj çalışmaları da bitirilen caddede asfaltlama çalışmaları da geçtiğimiz hafta tamamlandı. Geçtiğimiz hafta yapımı tamamlanan caddede 1.100 metre uzunluğunda 11.520 metrekarelik asfaltlama işlemi yapıldı.

Caddede yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu “Geçtiğimiz hafta yapımını tamamlamış olduğumuz Vali Recep Yazıcıoğlu Caddemizdeyiz. Burası Bahçelievler Mahallemize ait olan ve dört sene önce çift şeride daha doğrusu 4 ayrı yola ayırdığımız bu caddemizi öncesinde sathi kaplama ile geçmiştik. Çünkü burada çok ciddi bir altyapı çalışması yapmıştık. Şimdi ise Yazıcıoğlu bölgesindeki bu caddemizde asfaltlama çalışmamızı da geçtiğimiz hafta yaptık, bitirdik. Ve tertemiz bir şekilde ortaya çıktı. Burası çok yoğun trafiğin oluğu bir caddemiz. Önce altyapı, sonra orta refüjde yaptığımız peyzaj çalışmalarımız, kaldırım çalışmalarımızın ardından asfaltlama da yapılınca çok güzel bir görüntüye kavuştu. Hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.