TOKAT BELEDİYESİ'NDEN EMEKTARLARINA VEFA

17.11.2022 Haberler

Başkan Eroğlu, emekli olan personellerle bir araya gelerek, plaket takdim etti.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğünden geçtiğimiz aylarda emekli olan personellerle Park Bahçeler Müdürlüğünde bir araya gelerek hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti.

Park Bahçeler Müdürlüğünden geçtiğimiz aylarda emekli olan personeller Adem Uçar, Hasan Demirel, Şükrü Güzey, Mustafa Bozdemir ve Yımaz Tar, Park Bahçeler Müdürlüğünün düzenlediği organizasyonla Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve çalışma arkadaşları ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu emekli olan personellere Tokat halkı adına minnettarlığını sunarak plaket takdim etti.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu plaket takdimi töreninde yaptığı konuşmada: “Öncelikle hepinize Cenabı Allah’tan sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum. Sizler, bizler belediyemizde çalışan, şehrimiz için güzellikler oluşturmaya gayret eden insanlarız. Bugün burada müdürlüğümüzün organizasyonu ile Tokat için emek vermiş dostlarımızla birlikteyiz. Belediyemizde yıllarca emek vermiş dostlarımız çalışma arkadaşlarımız şimdi emeklilik hayatına geçtiler. Ama belediyecilik yoğun tempo ile çalışılan bir alan olduğu için emekli de olsalar belediyecilik duygusunu içlerinde taşımaya devam edeceklerini biliyorum. O yüzden yıllarca birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızı biz halen aramızda sayıyoruz. Vefa duygusu önemli bir duygudur. Onlar emeklilik hayatına geçseler de bizler kendilerine hem bir vefa hem de teşekkür duygularımızı sunmak üzere buradayız. Kendilerine sağlık ve huzur içerisinde aileleri ile birlikte güzel bir hayat dilerken, değerli çalışma arkadaşlarıma da işlerinde kolaylık ve başarılar diliyorum” dedi.