BAŞKAN EROĞLU: “BU ŞEHRE ALIN TERİ AKITMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

20.12.2021 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun katılımları ile her hafta birim birim gerçekleştirilen bilgilendirme toplantılarına bu hafta da devam edildi.

Toplantıda Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 2014 yılından itibaren yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yaparken, 2022 yılından itibaren yapılacak projeler ve yol haritasını açıkladı.

Bilgilendirme toplantısı öncesi açılış konuşması yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Belediyesi olarak bu şehre alın teri akıtmaya devam edeceklerini belirtti.

Başkan Eroğlu yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Birlikte beraber yol aldığımız değerli mesai arkadaşlarımızla hizmet içi eğitim seminerindeyiz.

Bizler Tokat’ımızın en başta gelen kuruluşlarından birinde görev yapmaktayız. Yaptığımız çalışmalarla şehre yön veren, şehrine katkı sağlayan ve o şehrin başta tarım olmak üzere ekonomisinde sosyal yaşantısında turizminde önde gelen bir kuruluştur.

Böylesine önemli bir kurumun içerisinde görev yapan siz değerli arkadaşlarımızla gurur duyuyorum. Yaklaşık 8 yıla yakın bir zamandır sizlerle birlikteyiz. Her birimiz birbirimize kenetlenen birlikte ve beraberce bu güzelliği oluşturan bir kurumuz. Sadece çalışanlarımızla değil, birlik ve beraberliğimizle tüm çalışmalara imza atıyoruz. Her yerde de gururla sizlerden bahsediyorum. Sizlerin gayreti ve emekleri olmasa bu çalışmaların hiçbiri olmaz. Daima elimizden ne gelirse bize ne düşerse yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum. Sosyal Denge Sözleşmemizde yapabileceğimiz maksimum ne varsa bunu yapmaya çalıştık. Asgfari ücretin açıklanmasıyla birlikte işçi arkadaşlarımızı bekleyen bir sözleşme süreci var. Bu konularda elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Bu şehre hep birlikte alın teri akıtmaya devam edeceğiz. Tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, açılış konuşmasının ardından 8 yıllık değerlendirme sunumunu yaptı. Program; Tokat Belediyesi çalışanlarının yapılacak çalışmalarla ilgili görüş ve isteklerini belirtmesi ile tamamlandı.