BAŞKAN EROĞLU: “MAZERET DEĞİL, ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ”

22.10.2021 Haberler

Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ziyaret ederek, esnaflar adına yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti.

Belediye Başkanlık Makamında Başkan Eroğlu’nu, Tokatlı esnaflar adına ziyaret eden Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya, “1500’den fazla esnafımız adına Tokat’ımıza yaptığınız hizmetler ve esnafımıza vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Eroğlu’nun, esnafın her zaman yanında olduğunu belirten Kaya; “Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu, sıkıştığımız her yerde kapıların açılmasında yardımcı oldu. Esnafımızın gece-gündüz demeden yanında olduğuna tüm Tokatlılar şahittir. İyi ki varsınız, esnafımızın tüm sorunlarını tek tek çözüme kavuşturduğunuz için, Tokat’ımıza kazandırdığınız hizmetler için teşekkür ederim” dedi.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ise, bu güzel anlamlı ziyaret için Başkan Şaban Kaya’ya teşekkür ederek; “Pandemi süreci halen etkisini sürdürüyor. Geçen zorlu süreçte esnafımızın yanında olmaya, onların işine iş, aşına aş katmaya katkı sunmak için gayret gösterdik. Bizim esnafımız her zaman mütevazi ve işine sahip çıkmıştır. Bu yönüyle gerek il dışından gerekse il içinden vatandaşlarımız her zaman takdir etmişlerdir. Dün olduğu gibi, bugün de, yarın da şehrimizin ekonomisini ayakta tutan, istihdam kapılarını aralayan tüm esnaflarımızın, sanatkârlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Ne zaman ihtiyaç duyulursa her zaman varız. Çünkü bizler; mazeret değil, çözüm odaklı, üretim odaklı bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz. Bunun için de tüm imkânlarımızı seferber etmiş durumdayız. İnşallah hep birlikte şehrimizi kalkındırmaya, gelecek nesillerimize daha yaşanabilir bir şehir bırakmaya devam edeceğiz” dedi.

Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya ziyaretin ardından Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na esnaflar adına hediye takdim etti.