BAŞKAN EROĞLU: ALTYAPIDA SORUNLAR TEK TEK ÇÖZÜLÜYOR

08.09.2021 Haberler

Tokat Belediyesi şehrin dört bir yanında çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, bir yandan devam eden çalışmaları yerinde incelerken bir yandan da vatandaşlarla buluşarak istek ve taleplerini dinliyor.

7’den 77’ye her kesime el uzatan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Yarahmet Mahallesi Gaziosmanpaşa Bulvarı Hızarhane Caddesi’nde devam eden altyapı çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekiplere kolaylıklar diledi.

Tokat’ta altyapı sorununu çözmek için çalışmaların yoğun bir gayretle devam ettiğinin altını çizen Başkan Eroğlu, “Emek ve yürek verilen her iş mükemmel oluyor. Ekiplerimiz Tokat’ta altyapı sorunu bulunan mahallelerimizi, bölgelerimizi bir bir çözüme ulaştırıyoruz. Özellikle kış ayları gelmeden yağmur suyu bertarafı konusunda ciddi çalışmaları gerçekleştirdik. Şuanda da Gaziosmanpaşa Bulvarı Hızarhane Caddesi’nde yağmur suyu bertarafı için yeni hat oluşturuyoruz. 900’lük büzlerle yaptığımız çalışma tamamlandığında bölgemizdeki sorunu da gidermiş olacağız. Altyapı çalışmalarımızın ardından yol ve kaldırımlarımızı düzenleyerek yolumuzu trafiğe açacağız. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

“EN BÜYÜK GAYRETİMİZ GÖNÜLLERDE YER EDİNMEK”

En büyük gayretinin gönüllerde yer edinmek olduğunu vurgulayan Başkan Eroğlu, esnaf ve vatandaşları ziyaretleriyle ilgili şunları söyledi:

“Tokat’ın tüm sorunlarına el attık. Hamdolsun geldiğimiz nokta itibariyle şehrimizde hayata geçirdiğimiz vizyon projelerle şehrimize yeni bir ufuk açtık. Tabi bir yandan şehrimizde temel belediyecilik faaliyetleri konusunda çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürürken bir yandan da esnaflarımızı, vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, istek ve taleplerini dinliyoruz. Bizim en büyük derdimiz gönüllerde yer edinmektir. Hayır dualarını esirgemeyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. Bu şehir için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz”