BAŞKAN EROĞLU: “DAHA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR İNŞA EDİYORUZ”

06.08.2021 Haberler

Tokat Belediyesi ulaşımı kolaylaştırmak, sürüş güvenliğini sağlamak amacıyla Tokat’ın çeşitli noktalarında çalışmalarına devam ediyorlar.

Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir yandan yeni yol açma çalışmalarına devam ederken bir yandan da açılan yollarda yol düzenleme ve asfalt çalışmalarını sürdürüyorlar. Belirli bir program doğrultusunda yürütülen yol çalışmaları kapsamında, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kaşıkçıbağları Yayladalı yolu üzerinde sathi kaplama asfalt çalışmalarını tamamlıyorlar.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, ulaşımı rahatlatmak ve güvenli hale getirmek için üst yapı çalışmalarını belirli bir program dahilinde sürdürdüklerini belirtti. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, devam eden yol çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada; “Daha rahat, daha yaşanabilir bir şehir inşa etmek için çalışmalarımıza büyük bir hızla devam ediyoruz. Belirlemiş olduğumuz çalışma planımız dahilinde ekiplerimiz şehrimizin dört bir yanında gece-gündüz durmaksızın çalışıyorlar. Kaşıkçıbağları Mahallesi’nde nüfusun giderek arttığı alanlarda yeni yollar oluşturuyor ve hızlı bir şekilde düzenleyerek halkımızın hizmetine açıyoruz. Bölgemize, şehrimize hayırlı olsun” dedi.