BAŞKAN EROĞLU: “HALKIMIZIN TALEPLERİNİ YERİNE GETİRİYORUZ”

02.07.2021 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Büyükbeybağı Mahallesi’nde Mahalle Muhtarı ve teknik ekibiyle birlikte, incelemelerde bulundu.

Büyükbeybağı Mahallesi 52. Sokak’ta altyapı, asfalt ve kaldırım çalışmalarının tamamlandığını belirten Başkan Eroğlu, mahalle sakinlerine verdikleri sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Büyükbeybağı Mahallesi’nde tamamlanan çalışmalarla ilgili açıklamaya yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Tokat’ımızın her bir noktasında çalışmalarımız süratli bir şekilde devam ediyor. Gerek altyapı gerekse üst yapı çalışmaları noktasında birçok noktasındayız. Bugün Büyükbeybağı Mahallesi’nde değerli Mahalle Muhtarımız ve teknik ekibimizle birlikte, çevreyoluna kadar uzanan 52. Sokakta incelemelerimize devam ediyoruz. Mahalle sakinlerimizin talepleri ile asfalt, kaldırım ve altyapı çalışmalarımızı başlattık. Bizler de asfalt sezonunun başlaması ile 52. Sokakta çalışmalarımızı başlatacağımıza dair mahalle sakinlerimize söz vermiştik. Sokağımızın çok kısa sürede altyapısını yeniledik. Yine aynı şekilde yol düzenleme, kaldırım ve asfalt çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlayarak sokağımızı trafiğe ve halkımızın kullanımına açtık. Vermiş olduğumuz sözü yerine getirdik ve bu güzel caddemiz asfaltına kavuştu. Bölgemize, mahalle sakinlerimize hayırlı uğurlu olsun. Bu sokağımızın devamındaki diğer sokaklarımızda da çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam edeceğiz.

Halkımız isteyecek biz yapacağız. Muhtarlarımız iletecek gereğini yapacağız. Gereği neyse şehrimizin her bir noktasında bu çalışmalarımızı yerine getireceğiz” dedi.

Açıklamanın ardından Başkan Eroğlu, Mahalle Muhtarı Mehmet Yoldaş’la birlikte sokak sokak incelemelerde bulundu.