ÖRTMELİÖNÜ MAHALLESİ DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

17.12.2020 Haberler

Tokat’ta doğalgaz olmayan Örtmeliönü Mahallesi Eyüp Eroğlu’nun görüşmeleri sonucunda doğalgaza kavuşuyor.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun seçim vaatleri arasında bulunan “Örtmeliönü Mahallesi’ne Doğalgaz” sözü hayata geçiyor.

Teknik ekibiyle ve Örtmeliönü Mahallesi Muhtarıyla birlikte Mahalle sakinlerini ziyaret eden Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu; “Seçim öncesinde mahalle sakinlerimize vermiş olduğumuz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tokat’ta doğalgazı olmayan Örtmeliönü Mahallemizle ilgili Doğalgaz Firmasıyla yaptığımız görüşmeler sonucu en kısa sürede çalışmaları tamamlayacaklar ve Mahalle sakinlerimizin kullanımına sunacağız. Şehrimize, mahallemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Mahalle Muhtarı Ali Yirikoğlu Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na mahalle sakinleri adına teşekkür ederek; “Başkanımızla her an ulaşıyor ve mahallemizin isteklerini iletiyoruz. Bu konuda ayrıca teşekkür ederim. Seçim öncesinde yine Mahallemizi ziyaretleri sırasında kendisinden doğalgazın mahallemize ulaşması noktasında isteğimizi iletmiştik. Başkanımız da firma ile yaptığı görüşmeler sonucunda bugün itibariyle çalışmalara başlanıldı. Belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz “ dedi.