BAŞKAN EROĞLU: “ÇOCUKLARIMIZIN HAYALLERİ, SEVİNÇLERİ HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR”

14.10.2020 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Mahalle Buluşmaları kapsamında alınan kararları uygulamaya devam ediyor.

2020 yılı başlarında düzenlenen “Mahalle Buluşmaları” toplantıları ile mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini plan dâhilinde uygulamaya başlatan Başkan Eroğlu, Karşıyaka Mahallesi Geksi Caddesi 8. Sokak’ta bulunan boş alanın çocuk parkı yapılması için çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Karşıyaka Mahalle Muhtarı Turan Türk ve teknik ekibiyle birlikte Karşıyaka Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Eroğlu, Geksi Caddesi 8. Sokak’ta yapımına başlanılan park alanını ziyaret etti.

Çocuk Parkıyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Eroğlu, parkın kısa sürede tamamlanarak çocuklara hizmet vereceğinin müjdesini verdi. Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Mahalle Buluşmaları toplantılarımızda aldığımız kararları plan dahilinde uygulamaya devam ediyoruz. Karşıyaka Mahallesi Geksi Caddesi 8. Sokak’taki boş alanın park yapılması için çocuklarımızın istek ve talepleri olmuştu. Bizler de onlar için güvenli parklar oluşturmaya devam ediyoruz. Bugün de çocuklarımızın bizden talebi doğrultusunda Karşıyaka Mahallesi Geksi Caddesi 8. Sokak’ta park alanımızı düzenlemeye başladık. Bu alana tam standartlara uygun halı saha yapacağız. Oyun gruplarımızı, spor aletlerimizi bu alanda konuşlandırarak parkımızı hazır hale getireceğiz. Çocuklarımızın hayalleri, sevinçleri, gülüşleri bizim için her şeyden önemlidir. Bölgemiz çocuklarına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Karşıyaka Mahalle Muhtarı Turan Türk ise Başkan Eroğlu’na teşekkür ederek; “Mahalle sakinlerimizin ve özellikle çocuklarımızın talepleri doğrultusunda Başkanımız çalışmalarını sürdürüyor. 8. Sokakta atıl durumda bulunan boş alanın çocuk parkı yapılması için çalışmalar başlatıldı. Çocuklarımız ve mahalle sakinlerimiz adına Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu’na ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.