BAŞKAN EROĞLU: PERSONELİMİZİN HER DAİM YANINDAYIZ

15.09.2020 Haberler

Tokat Belediyesinde uzun yıllardır hizmet veren bir usta daha emekliye ayrıldı.

Tokat Belediyesi yeni şantiye binasında Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personelleriyle veda programında biraraya gelen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 28 yıldır aralıksız hizmet veren Cemil Erbek’e belediyeye ve Tokat’a hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek plaket takdim etti.

Veda öncesinde kısa bir konuşma yapan Başkan Eroğlu; işçi memur ayırmaksızın tüm personellerin her daim hak ve hukukunu gözettiklerini söyledi.

Başkan Eroğlu yaptığı konuşmada; “Belediyecilik fedakârlık isteyen bir meslek. Bu fedakarlığı uzun yıllar gösteren ve şehrimize hizmet eden değerli bir arkadaşımız aramızdan ayrılıyor. Hizmetlerinden ötürü şahsım, belediyemiz ve Tokatlılar adına teşekkür ediyorum. Kendisi 28 yıl 3 aydır belediyemize emek vermiş, alın teri akıtmış güzel işlere imza atmış. Güzel bir intiba bırakarak emekli oluyor. Hakkımız helal olsun, kendisinden Allah razı olsun. Rabbim nice nice güzel günlerde bizi buluştursun.

Tokat Belediyesi olarak bizler her zaman ikili ilişkiler içinde halkımıza hizmetin en iyisini yapmaya çalıştık, yapmaya da devam ediyoruz. Sorumluluğumuzun bilincinde olup, hem belediyemizi hem de personellerimizi dengede tutmak için ne gerekiyorsa yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bizim için çalışan personellerimiz her zaman üstündür. Çünkü hizmet yaparken, onların aracılığı ile değerli halkımıza hizmet ediyoruz” dedi.

Emekli olan Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ustalarından Cemil Erbek ise; “Bugün şehrimize ve insanlarımıza hizmet etmenin gururunu yaşıyorum. Allah bu gururu herkese nasip etsin. Her daim bizlerin yanında yer alarak en ufak sıkıntımızda dahi aradığımız zaman ne ihtiyacımız varsa anında gideren Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu’na, Müdürümüze ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Programın ardından Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yeni şantiye binasındaki personelleri ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.