ASFALT YAPIM ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

07.07.2020 Haberler

Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekipleri her gün bir mahalle de çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Ekipler normalleşme sürecinde yaz aylarının gelmesiyle birlikte yol yapım ve asfalt çalışmalarını hızlandırdı. Geçtiğimiz günlerde Altıyüzevler ve Topçubağı Mahallelerinde asfaltlama çalışmalarını tamamlayan ekipler, Kurban Bayramı hazırlıkları kapsamında Tokat Belediyesi Mezbahane bölgesinde sıcak asfalt işlemini gerçekleştiriyorlar. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, asfalt çalışmalarının durmaksızın devam edeceğini belirtti.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “2019 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz “Mahalle Buluşmaları” toplantılarımızı tüm mahallelerimizde gerçekleştirdik. Bu toplantılarda mahalle sakinlerimizle birebir görüşerek, mahallelerimizi adım adım gezerek yerinde inceledik ve yapacağımız işlemlerimizi takvim planı şeklinde hazırladık. Pandemi sonrasında normalleşmeye sürecinde ekiplerimiz hızlıca çalışmalarına başladılar. Geçtiğimiz hafta Altıyüzevler Mahallesi Yenişehir Caddesinde, Topçubağı ve Perakende Mahallelerini birbirine bağlayan Molla Hüsrev Caddesinde yol kaldırım ve asfalt çalışmalarımızı tamamlayarak halkımızın kullanımına açtık.

Bugün de ekiplerimiz Belediyemiz Mezbahane bölgesinde sıcak asfalt yapıyorlar. Kurban Bayramında ve sonrasında o bölgede ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla yol genişletme işlemlerinin ardından asfaltını yapıyoruz. Bölgemize ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.