BAŞKAN EROĞLU: EKİPLERİMİZ 26 FARKLI NOKTADA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

16.09.2019 Haberler

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, her gün farklı bir mahallede devam eden çalışmaları yerinde inceliyor

Teknik işlerden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu, Mahalle Muhtarları ve teknik ekibiyle birlikte incelemelere devam eden Başkan Eroğlu bugün de Bedestenlioğlu Mahallesindeydi.

Bedesntelioğlu Mahallesi Başkent Kooperatifinin bulunduğu alanda çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Eroğlu, belediye ekiplerinin 26 noktada çalışma yaptığını belirtti.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada; “Bedestenlioğlu Mahallesi’nde yeni yapılaşmaya başlanılan Başkent Kooperatifinin olduğu bölgede nüfus yoğunluğu da artıyor. İlerde daha da büyümeye namzet bir bölgemiz. Bu bölgemizde 10’a yakın sokak ve 4 Km’lik bir yol ağımız var. Elektrik, Telekom ve Doğalgaz firmalarının buralarda çalışmalarını tamamladılar. Bizlerde belediye olarak altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Kanalizasyon, içme suyu hatlarını yeniledik ve yeni hatlar oluşturduk. Bu yıl ki hedefimiz yaklaşık 1,5 Km’lik yol ağındaki parke ve kaldırım çalışmalarını tamamlamak. Bu doğrultuda ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Buradaki insanlarımızı tozlu ham yollardan kurtarmış olacağız. Geri kalan kısmı ise önümüzdeki yıl bitirerek bu bölgenin tüm sorunlarını çözmüş olacağız. Biz hız kesmeden çalışmalarımıza süratle devam ediyoruz. İnşallah kış dönemine kadar çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Belediyemiz bugün itibariyle tam 26 noktada çalışma yapıyor. Park Bahçeler, Su Kanalizasyon, Fen İşleri ve asfalt ekiplerimiz, kısaca bütün personelimiz 26 noktada çalışmasını sürdürüyor. Tüm arkadaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.