BAŞKAN EROĞLU, PERAKENDE ve MAHMUTPAŞA MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİ

12.09.2019 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Perakende ve Mahmutpaşa Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi.

Perakende Mahalle Muhtarı Hüseyin Kuyucu, Mahmutpaşa Mahalle Muhtarı Cemal Demirel, mahalle sakinleri ve teknik ekibiyle birlikte Perakende ve Mahmutpaşa Mahallelerinde incelemelerde bulunan Başkan Eroğlu, mahalle halkının isteklerinin hızla yerine getirileceğini söyledi.

Mahalle ziyaretleriyle ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, şunları söyledi:

Bugün sabah saatlerinden itibaren Perakende ve Mahmutpaşa Mahallemize misafir olduk. Misafirperverlikleri için başta muhtarlarımız olmak üzere tüm mahalle sakinlerine teşekkür ederim. Güzel bir sohbet ve istişare imkânı bulduk. Mahalle sakinlerimizin istek ve taleplerini dinledik, notlarımızı aldık ve ziyaretlerimizi gerçekleştirdik.

Tokat Belediyesi olarak her daim vatandaşlarımızın yanındayız. Geçtiğimiz 5 yılda yaptığımız işlerin daha güzelini yine önümüzdeki süreçte yapacağız. Vatandaşlarımıza kulak kesilerek, onlarla birlikte karar vererek yolumuza devam etmeyi şiar edindik. Bundan sonra da bu düsturdan hareketle devam edeceğiz. Bundan sonra sıra bizde, bizler de belediye olarak istek ve talepleri yerine getireceğiz. Değerli mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum.

Perakende Mahalle Muhtarı Hüseyin Kuyucu ise yaptığı konuşmada; “Sayın Başkanımız ve ekibiyle birlikte mahallemizi gezdik, isteklerimizi ilettik. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz” dedi.