BAŞKAN EROĞLU: 50 KM ASFALT İÇİN HAZIRLIKLARIMIZ TAMAM

19.04.2017 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Tokat Belediyesi olarak 2017 yılında 50 Km asfalt yapacaklarını belirterek, gerekli hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Tokat Belediyesi kum ocağı mevkinde yeni şantiye binası alanında yaptığı incelemeler sonrasında 50 Km asfalt için yapılan hazırlıkları kontrol etti.

Başkan Eroğlu basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 2017 yılında 50 Km asfalt yapacaklarının sözünü verdiklerini hatırlatarak gerekli hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Asfalt çalışmalarımıza başladık. Gerek Büyükbeybağı Mahallesi’ndeki birçok sokakta gerekse şehrimizin muhtelif yerlerinde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Bu yıl biz 50 Km asfalt yapacağımızın sözünü verdik. Bütün malzemelerimizi, araçlarımızı ve asfalt plentimizi hazırladık. İnşallah sonbahara kadar hızlı bir şekilde 6 ay boyunca gece-gündüz asfalt çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tokat’ımızın yollarıyla, parklarıyla, mahalleleri ve sokaklarıyla asfalt ve parkelendiği, tertemiz bir Tokat’a kavuşmaları için çalışıyoruz. Eksikliklerimizi de tamamlamanın gayreti içerisindeyiz. Doğalgaz, Tedaş gibi kurumların kazılarından dolayı meydana gelen arızaları tamir ederek gideriyoruz. Her şey Tokat’ımız için, Tokatlılar en güzele en iyiye layık. Bizlerde bu heyecanı ekibimizle beraber Tokat’ımıza vermeye hazırız. Her sabah erkenden kalkıp bu şehre dair yapacaklarımızı planlıyor ve adım adım uygulamaya koymaya gayret ediyoruz. Bizler sizler için çalışıyor, sizlere güveniyoruz” dedi.