BAŞKAN EROĞLU, MAHALLE BULUŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

15.02.2017 Haberler

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, bu hafta ikincisi düzenlenen "Mahalle Buluşmaları" kapsamında Yeni Mahalle sakinleriyle biraraya geldi.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, bu hafta ikincisi düzenlenen "Mahalle Buluşmaları" kapsamında Yeni Mahalle sakinleriyle biraraya geldi.

Başkan Av. Eyüp Eroğlu, 'Mahalle Buluşmaları' programı kapsamında bu kez Yeni Mahallede incelemede bulundu. Tokat Belediye Başkan Yardımcıları, teknik Birim Müdürleri ve Mahalle Muhtarı Muzaffer Demir ile kar yağışı altında mahallede sokak sokak incelemelerde bulunan Başkan Eroğlu, eksiklikleri tespit ederek not aldırdı.

Burada basın mensuplarına konuşan Başkan Eroğlu, "Şehrimizi ortak akılla yönetmeye devam edeceğiz. 'Mahalle Buluşmaları' programımız kapsamında mahallelerimizde sokak sokak inceleme yaparak sonrasında mahalle sakinlerimizle buluşuyoruz.
Mahalle Buluşmalarımızın ikincisini düzenlediğimiz Yeni Mahalle'de, mahalle sakinlerimize bugüne kadar yaptıklarımız ve 2017 Yılında yapacağımız projelerden bahsediyoruz. Ayrıca her bir vatandaşımızın mahallemiz ve şehrimiz hakkındaki düşüncelerini de dinliyor, not alıyoruz.” dedi.
Mahalle buluşmaları kapsamında ayrıca vatandaşlarla biraya gelerek halk buluşması yaptıklarına dikkat çeken Başkan Eroğlu, bu anlamda başlattıkları çalışmaların aralıksız devam edeceğini sözlerine ekledi.