BAŞKAN EROĞLU MESAİ SONRASI ÇALIŞMA ALANLARINI GEZDİ

25.10.2016 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu sabah mesaisine belediye şantiyesinde teknik birimleri ziyaret ederek başladı.

Fen İşleri Müdürlüğü ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerine haftanın ilk gününde başarılar dileyen Başkan Eroğlu, yeni hafta başlangıcında bütün ekiplere iyi mesailer diledi.

Bedestenlioğlu ve Cami-i Kebir Mahallelerinde çalışma alanlarını ziyaret eden Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Cami-i Kebir Mahallesi’nin 10 yıl sonra doğalgaza kavuştuğunu belirten Başkan Eroğlu, “Sabah ekiplerimizi çalışma alanlarına uğurladık ve ekiplerimiz Tokat’ımızın her bir noktasında çalışmalarına devam ediyorlar. Bedestenlioğlu Mahallesi’nde yeni açtığımız yolda incelemelerde bulunduk. Parke yol yapım işimiz başlayacak. Cami-i Kebir Mahallesi’ne doğalgaz gelmemişti ve yaklaşık 10 yıldır doğalgaz bekliyorlardı. Yaptığımız görüşmeler neticesinde Mahallemize doğalgaz hizmetinin gelmesini sağladık. Belediye olarak bizler de doğalgaz hattı için kazı çalışmaları sonrasında meydana gelen arızaları, yoldaki bozulmaları hızlı bir şekilde gideriyoruz. Allah’ın izni ile çalışmalarımız devam edecek. Mahallelerimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.