KADRİYE TEYZE İSTEDİ, BAŞKAN EROĞLU TALİMAT VERDİ

12.04.2022 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ramazan ayında Mahalleleri ziyaret etmeye devam ediyor.

Erenler Mahallesi 3. Sokakta, iftarı bekleyen mahalle sakinlerini ziyaret ederek, hal ve hatırlarını soran Başkan Eroğlu, Kadriye Bakan teyzenin isteğini anında çözerek, bölge sakinlerinin istek ve taleplerini yerine getirdi.

Ramazan ayında mahalle ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Erenler Mahallesi 3. Sokak’ta doğalgaz gelmesi için çalışma başlatılmasını talep eden bölge sakinlerinin isteğini yanıtsız bırakmadı. Mahalle sakinlerinin yanında Tamdaş Yetkilisi Ahmet Cansız’ı telefonla arayarak konuyla ilgili bilgi alan Başkan Eroğlu, Erenler Mahallesi 3. Sokak’ta inceleme yapılarak, doğalgaz çalışmasının başlatılması için talimat verdi.

Vatandaşların taleplerinin her zaman öncelikli olduğunu belirten Başkan Eroğlu; “Ramazan ayında mahallelerimizi ziyaret etmeye, iftar vaktini bekleyen vatandaşlarımızla hasbihal etmeye devam ediyoruz. Bugün Erenler Mahallesi’ndeyiz. İftarı bekleyen çocuklarımızın neşesine eşlik ettik. Büyüklerimizi, hasta ve yaşlılarımızı ziyaret ederek dualarını aldık. Mahalle ziyaretimiz sırasında Kadriye Bakan teyzemizin isteğini dinledik ve konuyla ilgili Tamdaş firma yetkilisinden bilgi aldık. Bizim görevimiz halkımıza gönülden hizmet etmektir. İnşallah daha güzel bir Tokat’ı inşa etmeye, gönüller almaya devam edeceğiz. Bizlere kapılarını ve gönüllerini açan bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.