Haber

Yayın Tarihi: 06.09.2017/ Okunma: 293
BELEDİYEMİZDE KURBAN BAYRAMI SEVİNCİ


Tokat Belediyesi resmi bayramlaşma merasimini bayramın ikinci günü Tokat Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdi.

BELEDİYEMİZDE KURBAN BAYRAMI SEVİNCİ

Bayramlaşma merasiminde Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’na Tokat Milletvekilleri Prof. Dr. Coşkun Çakır, Av. Zeyid Aslan ve Prof. Dr. Celil Göçer eşlik ettiler.

Tokat Belediyesi sosyal tesislerinde düzenlenen bayramlaşma törenine; Belediye Meclis üyeleri, Mahalle Muhtarları, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Bayramlaşma programında siyasiler, bürokratlar, muhtarlar, sivil toplum örgüt temsilcileri, meslek odası başkanları ve vatandaşlarla tek tek bayramlaşan Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, kendisi ile bayramlaşmak için gelen çocuklara da bayram harçlığı verdi.

Bayramların kardeşliğimizi pekiştiren, yüreklerimizi birleştiren, bizlere neşe ve sevinç veren özel günler olduğunu belirten Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, “Bayramlar, kardeşlik, birlik, beraberlik ve dostluk duygularının yaşandığı günlerdir. Böyle günleri fırsat bilerek insanlar birbirlerine daha fazla yüreğini açmalı, küskünlükler bitirilmeli, çocuklar sevindirilmeli, büyükler hatırlanmalıdır. Bizler komşusu açken tok yatmayan bir milletin evlatlarıyız. Kestiğimiz kurbanları Allah kabul etsin.

Dünya mazlumlarının hamisi olan Türkiye, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın dik duruşu ile Arakan'daki katliama da çare olacaktır.
Mesai arkadaşlarımızla gece-gündüz şehrimize daha ne güzellikler katarız bunun derdindeyiz. Çünkü biz Tokat'ta sevdalıyız. Artık Dünya'da şehirler yarışıyor. Tokat'ta yaşayan hemşehrilerimizin gurur duyacakları projeler hayata geçiyor. Vizyon projelerimiz şehrimize istihdam yanında girişimcilere yatırım yapmaları için motivasyon sağlayacak. Belediye çalışmalarında daima yanımızda olan Milletvekillerimize, Ak Parti Teşkilatlarımıza ve cefakar mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.