Haber

Yayın Tarihi: 07.02.2017/ Okunma: 3492
BAŞKAN EROĞLU: “DEĞER VEREN DEĞER GÖRÜR”


Tokat Belediyesi’nde dün halk günü etkinliği vardı. Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Başkan Yardımcıları Osman Altunordu ve Mehmet Ersoy’un da olduğu ortamda hem sivil toplum örgütleri temsilcilerinin ziyaretlerini kabul etti hem de halkın isteklerini dinledi.

BAŞKAN EROĞLU: “DEĞER VEREN DEĞER GÖRÜR”

BAŞKAN EROĞLU’NA ZİYARETLER

AVRASYA TOKATLILAR ZİYARETİ

Avrasya Tokatlılar Federasyonu Genel Başkanı Filiz Yılmazer, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’na yaptıkları ziyareti kamuoyuyla paylaştı.

Tokat Belediye Başkanlığı’nda Başkan Yardımcıları Osman Altunordu ve Mehmet Ersoy’un da olduğu ortamda Başkan Eyüp Eroğlu ile buluşan Genel Başkan Filiz Yılmazer’in beraberinde federasyon üyeleri de bulundu. Yılmazer konuya dair paylaşımında “Avrasya Tokatlılar Federasyonu olarak Belediye Başkanımız Sayın Eyüp Eroğlu beyefendiyi ziyaret ettik. Sayın Başkanımıza bizlere gösterdiği ilgi ve alakasından dolayı şahsım ve yönetimim adına teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.” İfadelerine yer verdi.

ARTVİNLİLER ZİYARETİ

Başkan Eroğlu’nu ziyaret eden bir diğer sivil toplum örgütü Artvinli hemşehrilerimizin derneğiydi. Dernek Yönetimi Başkan Ahmet Sönmez öncülüğünde geldiler ve Başkan Eroğlu ile ile görüştüler.

EMLAKÇILARIN ZİYARETİ

Tokat’ımızda yeni kurulan sivil toplum örgütlerinden biri olan Tokat Emlakçılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Yönetimi de ziyaret gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Dilek Eroğlu öncülüğünde Yöneticileri geldiler.

BEM-BİR-SEN GENEL BAŞKANI MÜRSEL TURBAY’IN ZİYARETİ

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Tokat Şube Başkanı Kadir İşbilir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu ziyaret ederek, hediye takdim ettiler. Başkan Eroğlu ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirterek, teşekkür etti.

DEĞER VEREN DEĞER GÖRÜR

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu halk günü ziyaretlerini kabul etmesinin ardından yaptığı paylaşımında “düsturumuz her zaman halkımız için çalışmak oldu. Halkımızın isteklerini dinleyerek çözümü birlikte aramaya devam ediyoruz. Değer veren değer görür. Her Pazartesi Halkımızın dertleri ile dertlenmeye devam ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.